İstanbul Dolmuş Saatleri - Ulaşım Saatleri ve Ücretleri

İstanbul dolmuş saatleri daha ulaşılabilir.

İstanbul’da ulaşım her zaman diğer illerden daha yoğun olmuştur. Trafik yoğunluğunu azaltan en önemli unsur toplu taşıma hizmetleri olmuştur. Toplu taşıma hizmetleri oluşturan otobüs, minibüs, dolmuş, metro, metrobüs, vapur ve tramvay bu trafiği oldukça iyi düzenlemiştir. Bunlardan yoğun olarak kullanılardan biri dolmuşlardır. 

Dolmuş ulaşımının en önemli avantajlarından biri ise duraklarda durma zorunluluğunun olmadığıdır. Dolmuşların standart durakları olmadığı için istediğimiz yerden binebilmemizdir. Burada bize en gerekli olan şey ise İstanbul dolmuş saatleri.

İstanbul Dolmuş Saatleri

İstanbul’da bulunan tüm dolmuş hatlarının isimleri ve hat saatleri web sitemiz tarafından sağlanmaktadır.

Sitede yer alan otobüs saatleri güncel de olsa trafik, hava ve buna benzer diğer farklı sebeplerden ötürü değişiklik gösterebilir. Bu yüzden ötürü dolmussaatleri.com sitede yer alan tüm otobüs hareket saatlerinin doğruluğunu garanti edemez. Sitede yer alan yorumlar ziyaretçi görüşleridir. Yapılan yorumlardan ötürü, doğabilecek herhangi bir şikayet durumunda yorumu yapan sorumlu olacaktır. Siteye giren tüm kullanıcılar bu şartları kabul etmiş sayılırlar.


Site Footer